Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41608
Stary 24.01.2011, 23:39
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Cupiał żyje, nie jest ubezwłasnowolniony i nie zbankrutował, Pesković nie zagra nigdy w Wiśle. Jesli Basałaj czegoś nie powiedział szefowi i ten nieświadomie sie zgodzi, dostaniemy wrzoda na d(...)e. Sprzedawczyki i kupczyki mają swoje miejsce w Krakowie, po tamtej stronie Błon.

Basałaj, uwazaj po stąpasz po śliskim gruncie, a Pesković niech wyp(...)la jak najdalej od Reymonta.
Po raz pierwszy się chyba zgadzam z gigantem... W 100%.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując