!!IRIVER!! napisał(a):

|
Wie ktoś co to się dzisiaj stało około 21.00 w okolicach Wiślickiej/os. Strusia, że wszystkie autobusy były kierowane na skrzyżowaniu z Wiślicką na objazd?
|
Jechałem dokładnie wtedy w przeciwną stronę i wyglądało to na kolizję cysterny z prawdopodobnie osobówką, choć tego drugiego auta już nie było. Miała ona wgniecenie z lewej strony, tak jakby coś ją pierdyknęło gdy chciała zrobić zawrócenie na zatoczce. W rezultacie rozje.bała się na drodze jak naleśnik na patelni i dlatego wszystko jechało na objazd.