Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20481
Stary 24.01.2011, 23:38
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś co to się dzisiaj stało około 21.00 w okolicach Wiślickiej/os. Strusia, że wszystkie autobusy były kierowane na skrzyżowaniu z Wiślicką na objazd?
Jechałem dokładnie wtedy w przeciwną stronę i wyglądało to na kolizję cysterny z prawdopodobnie osobówką, choć tego drugiego auta już nie było. Miała ona wgniecenie z lewej strony, tak jakby coś ją pierdyknęło gdy chciała zrobić zawrócenie na zatoczce. W rezultacie rozje.bała się na drodze jak naleśnik na patelni i dlatego wszystko jechało na objazd.
Odpowiedz cytując