Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41607
Stary 24.01.2011, 23:25
B. Peskowić to popierdułka a nie bramkarz , na co najwyżej średnim poziomie bronił parę lat temu.
Oby do tego transferu nie doszło. Będę w szoku. DUŻy krok wstecz.

Jak mają takich wirtuozów sprowadzac to lepiej niech broni F.Kurto. Może okaże się drugim Casiliasem
Odpowiedz cytując