B. Peskowić to popierdułka a nie bramkarz , na co najwyżej średnim poziomie bronił parę lat temu.
Oby do tego transferu nie doszło. Będę w szoku. DUŻy krok wstecz.
Jak mają takich wirtuozów sprowadzac to lepiej niech broni F.Kurto. Może okaże się drugim Casiliasem
