Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41605
Stary 24.01.2011, 23:19
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
Może nie doczytałem...

Ale co zrobił takiego ten Peskovic, że nikt go tu nie chce?
Sprzedawal mecze. Chcesz zaryzykowac, ze celowo pusci mecz Wisly?
Poza tym ten typ zgnoil sie juz raz. A gnoju w Wisle nie bedzie. Basta.
Odpowiedz cytując