Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
41605
24.01.2011, 23:19
Junior_Battle
napisał(a):
Może nie doczytałem...
Ale co zrobił takiego ten Peskovic, że nikt go tu nie chce?
Sprzedawal mecze. Chcesz zaryzykowac, ze celowo pusci mecz Wisly?
Poza tym ten typ zgnoil sie juz raz. A gnoju w Wisle nie bedzie. Basta.
http://wisla-krakow.net/
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda