Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20480
Stary 24.01.2011, 23:07
Wie ktoś co to się dzisiaj stało około 21.00 w okolicach Wiślickiej/os. Strusia, że wszystkie autobusy były kierowane na skrzyżowaniu z Wiślicką na objazd?
Odpowiedz cytując