Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2177
Stary 24.01.2011, 21:44
transmisje napisał(a):Wyświetl post
Na miejsce Murawskiego ściągnęli już 23letniego Sergeya Kislyaka i podobno mają ściągnąć kogoś jeszcze.
Szkoda, że ten Kyslak nie trafił w zeszłym sezonie do Lechii, bo starali sie o Niego:(

Co do Naszych tranferów, to najglośniej mówi się o Późniaku (który ponoć jest o krok) i o Wróblu.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując