transmisje napisał(a):

|
Na miejsce Murawskiego ściągnęli już 23letniego Sergeya Kislyaka i podobno mają ściągnąć kogoś jeszcze.
|
Szkoda, że ten Kyslak nie trafił w zeszłym sezonie do Lechii, bo starali sie o Niego:(
Co do Naszych tranferów, to najglośniej mówi się o Późniaku (który ponoć jest o krok) i o Wróblu.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.