Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8843
Stary 24.01.2011, 20:18
Ja myślę, że tego Peskovicia jako TRZECIEGO BRAMKARZA moglibyśmy ściągnąć.
Ale jeśli Valcx szuka wzmocnienie do pierwszego składu to Pesković nie jest chyba za dobrym rozwiązaniem.
Ja bardzo bym chciał, aby w pierwszym składzie grał Filip Kurto o czym już kiedyś pisałem.
Myślę, że może okazać się bardzo dobrym bramkarzem z tego co widziałem w meczu z Jagiellonią i w ME to bronił całkiem przyzwoicie.
Załóżmy, że na jesień mamy skład Kurto - Paljic, Jaliens, Chavez, Cikos - Kirm, Garguła, Sobolewski, Melikson, Małecki - Genkov i na jesień mamy zajebisty jak na ekstraklasę skład.
Co do tego Sivakova moim zdaniem nie jest on nam potrzebny. W zespole mamy już dwóch defensywnych pomocników Sobolewskiego i Wilka i na tej pozycji nie potrzebujemy wzmocnień.
Odpowiedz cytując