Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41573
Stary 24.01.2011, 20:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Możemy tak długo, naprawdę, ale jak komuś wychodzi jeden dobry sezon, to powoływanie się na niego po latach świadczy o żenującej nieznajomości futbolowych realiów.
trochę mniej hipokryzji... jak mocno "świadczy o żenującej nieznajomości futbolowych realiów" tak jednoznaczna opinia o zawodniku po rozegraniu 2 (słownieWÓCH) meczy w naszych barwach (mowa o Milanie J.)
do tego argumenty jak: "gdyby Jovanić coś potrafił to nie byłoby w klubie takiego parcia na bramkarza przez trenera" To mi przypomina - jak Fedorowicz kiedyś pytał w Teatrze Ludowym kolesi z Wisły czemu gonią tych z Cracovii... a koleś odpowiada z rozbrajającą szczerością coś w stylu "no jak uciekają to znaczy że mają coś na sumieniu"....

dla mnie jak przyjście Peskovica oznacza danie sobie trochę więcej czasu na przygotowanie solidnego transferu na lato... małe ryzyko i gwarancja pewnego przyzwoitego poziomu... ot w sam raz na numer dwa w klubie
Odpowiedz cytując