Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
20476
24.01.2011, 20:09
TSWalos
napisał(a):
Szukam takiej starej gry (połowa lat 90) w której chodziło się skrzatem, czy tam krasnalem z kilofem i on zbierał jakieś klejnoty w kopalni
.
Wiem, że trochę zakręciłem ale tylko tyle pamiętam
Wie ktoś może o jaką grę chodzi
?
Grałem w nią niedawno , taka co wyrzucało się taką linke i zbierało złoto oto Ci chodzi ? ale nazwy i tak nie pamiętam .
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423