Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2167
Stary 24.01.2011, 19:35
Magpie napisał(a):Wyświetl post
I co napisałem niedawno, że jeżeli Lech ściągnie Murawskiego to będą dla Lecha dobre transfery. W zamian mój post został Skasowany. I co teraz?
Należą Ci się przeprosiny od moderatorów i nagroda. To chyba jasne...

Wracając do tematu to Amica zrobiła świetny interes. Są do przodu na tej transakcji jakieś 2 mln euro i mają w składzie bardzo dobrego jak na naszą ligę piłkarza. Coś w stylu naszej transakcji z Cleberem tylko na większą skalę. Ciekawe tylko czy zarobiony już Muraś będzie miał taką motywację jak przed wyjazdem. Mam nadzieję, że jego spasiony brzuch to nie przypadek.
Ostatnio edytowane przez Szarny : 24.01.2011 o godz. 19:45.
Odpowiedz cytując