Magpie napisał(a):

|
I co napisałem niedawno, że jeżeli Lech ściągnie Murawskiego to będą dla Lecha dobre transfery. W zamian mój post został Skasowany. I co teraz?
|
Należą Ci się przeprosiny od moderatorów i nagroda. To chyba jasne...
Wracając do tematu to Amica zrobiła świetny interes. Są do przodu na tej transakcji jakieś 2 mln euro i mają w składzie bardzo dobrego jak na naszą ligę piłkarza. Coś w stylu naszej transakcji z Cleberem tylko na większą skalę. Ciekawe tylko czy zarobiony już Muraś będzie miał taką motywację jak przed wyjazdem. Mam nadzieję, że jego spasiony brzuch to nie przypadek.