Magpie napisał(a):

|
I co napisałem niedawno, że jeżeli Lech ściągnie Murawskiego to będą dla Lecha dobre transfery. W zamian mój post został Skasowany. I co teraz?
|
Nic?
Nadal nie ma oficjalnej informacji. Podobno Murawski pojechał po papiery czy jakoś tak.
