Wyświetl pojedynczy post
transmisje
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Z Daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2166
Stary 24.01.2011, 19:32
Magpie napisał(a):Wyświetl post
I co napisałem niedawno, że jeżeli Lech ściągnie Murawskiego to będą dla Lecha dobre transfery. W zamian mój post został Skasowany. I co teraz?
Nic?

Nadal nie ma oficjalnej informacji. Podobno Murawski pojechał po papiery czy jakoś tak.
Odpowiedz cytując