Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: londyn
Offline
#
41568
24.01.2011, 19:23
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isly,id,t.html
mam nadzieje, ze jednak jego przeszlosc zawazy i go nie zatrudnia, bo wizerunek klubu zostanie nadszarpniety
nh79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nh79
Znajdź inne posty napisane przez nh79