wolfy a jak z Pawełkiem było przyszedł on i Dolha (który go wygryzl jak kontuzje złapał), a potem zaczął grać dopiero jak Dolha odszedł. Jak wiadomo z różnym skutkiem, ale przynajmniej widzieliśmy co Pawełek potrafi. I wg mnie z Jovanicem powinno się podobnie postąpić dać mu szansę < niekoniecznie grania 4 lata jeśli będzie kiepski

> aby pokazał na co go stać.
Pawełek teraz bronił bo po prostu dłużej w tej drużynie był i wydaje mi się że Maaskant po prostu nie chciał tak dużo eksperymentować, dlatego ja osobiście dałbym jeszcze mu szansę, a kasę zbierał na kogoś lepszego niż Peskovic.