Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2162
Stary 24.01.2011, 19:00
Murawski wcale nie grał tak źle w tym Rubinie jak niektórzy piszą. Gdy odchodził to byłem pewny, że to będzie głęboki rezerwowy.Jednak okazało się, że trochę tych spotkań zagrał. A warto wspomnieć, że grał nawet przeciwko Barcelonie w LM i to był całkiem poprawny występ.
Przez 1,5 roku rozegrał 30 spotkań, co nie jest złym wynikiem w takiej ekipie jak Rubin.
Odpowiedz cytując