|
Murawski wcale nie grał tak źle w tym Rubinie jak niektórzy piszą. Gdy odchodził to byłem pewny, że to będzie głęboki rezerwowy.Jednak okazało się, że trochę tych spotkań zagrał. A warto wspomnieć, że grał nawet przeciwko Barcelonie w LM i to był całkiem poprawny występ.
Przez 1,5 roku rozegrał 30 spotkań, co nie jest złym wynikiem w takiej ekipie jak Rubin.
|