AgresywnyChomik napisał(a):

|
Jovanic nie pogral u nas i byloby co najmniej dziwne sciagac kogos kto ma go na stale wyprzec ze skladu przeciez chlopak nie dostal nawet 1/20 szans ktore dostal Pawelek...
|
Ja nie wiem, czy takie dziwne. To nie jest tak, że trzeba "dawać szansę" każdemu nawet wbrew własnych obserwacjom i zdrowemu rozsądkowi. Maaskant dopomina się o bramkarza nie dlatego, że potrzebuje trzech na te kilkanaście meczy (to jest dyplomatyczne wyjaśnienie, w które mogą uwierzyć tylko ci ubożsi intelektualnie kibice), ale raczej - ponieważ nie ma zamiaru nadstawiać czterech liter żeby sprawdzić, czy Jovanić naprawdę nie umie wyjść z bramki, czy tylko sobie jaja robił.
Osobiście stawiam, że opcja "Jovanić" w ogóle nie istnieje, a Kurto jako numer jeden to za duże ryzyko.