wolfy napisał(a):

Zgadza się. ważne tylko, żeby piłkarski szrot w rodzaju Cikosa czy Bunozy nie zabierał miejsca chłopakom, których można by ogrywać.
.
|
W dodatku, jak na nieszczęście ten piłkarski szrot ostatnie cztery mecze grał tak, że nie straciliśmy bramki od ponad 360 minut :(