Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41551
Stary 24.01.2011, 17:35
Markus napisał(a):Wyświetl post
Takich interwencji na przestrzeni ostatnich lat miał znacznie więcej. Notował jeszcze więcej poważnych wpadek i błędów niż Pawełęk, choć jego pomyłki naturalną koleją rzeczy nie były aż tak głośne i spektakularne jak Mariusza u nas. Chyba, że były to "świadome" pomyłki, wtedy przepraszam To słabiutki bramkarz, w sam raz na walkę o utrzymanie, a nie o mistrzostwo. Nie bez przyczyny tak często zmieniał kluby i to głównie na właśnie walczące o ligowy byt.

Samo interesowanie się tego typu golkiperem, w dodatku kojarzonym z aferami, uważam za kompromitację naszego klubu. On zupełnie nie licuje z innymi nazwiskami przymierzanymi obecnie do Wisły - nie broni go ani CV, ani jakość, ani wiek, ani sukcesy, ani stabilna gra. Nic. Dlatego byłby to wyjątkowo kuriozalny i absurdalny ruch.

I dyżurni marketingowcy z Biura Prasowego nawet niech nie próbują tutaj robić nagle z niego drugiego Buffona, czy tylko solidnego bramkarza, bo są granice dobrego smaku, których nie warto przekraczać.
To już chyba tradycja że będziemy mieć tragicznego bramkarza,jak nie Juszczyk to Pawełek jak nie Pawełek to gość od korupcji :( Szkoda że tak to idzie
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując