Edłardo Da Sylwia napisał(a):

|
Ktoś się orientuje jaki jest okres oczekiwania na wyniki badań ? zakładając, że ktoś przechodził je w poniedziałek ? Najbardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz zaprezentowania całej trójki na jednej konferencji
|
Wydaje się logiczne, że zaprezentują ich razem.
To nie są podstawowe testy lecz kompleksowe badania. Nie ma się co spodziewać żeby wyniki były wcześniej niż w środę.
Trochę cierpliwości. Niektórzy z tego co widzę chcieliby żeby ich w samolocie badać.
Już konferencje itd. Nie zrobią dokładnie badań i w pierwszym meczu po podpisaniu zerwie jeden lub drugi więzadła i będzie lament że kolejny Dawidowski.......