Wyświetl pojedynczy post
Killler
Junior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Wola Duchacka Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41549
Stary 24.01.2011, 17:14
Edłardo Da Sylwia napisał(a):Wyświetl post
Ktoś się orientuje jaki jest okres oczekiwania na wyniki badań ? zakładając, że ktoś przechodził je w poniedziałek ? Najbardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz zaprezentowania całej trójki na jednej konferencji
Wydaje się logiczne, że zaprezentują ich razem.
To nie są podstawowe testy lecz kompleksowe badania. Nie ma się co spodziewać żeby wyniki były wcześniej niż w środę.
Trochę cierpliwości. Niektórzy z tego co widzę chcieliby żeby ich w samolocie badać.
Już konferencje itd. Nie zrobią dokładnie badań i w pierwszym meczu po podpisaniu zerwie jeden lub drugi więzadła i będzie lament że kolejny Dawidowski.......
Czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja kocham Cie.
W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe !!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując