Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
41547
24.01.2011, 17:09
Ktoś się orientuje jaki jest okres oczekiwania na wyniki badań ? zakładając, że ktoś przechodził je w poniedziałek ? Najbardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz zaprezentowania całej trójki na jednej konferencji
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia