Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41547
Stary 24.01.2011, 17:09
Ktoś się orientuje jaki jest okres oczekiwania na wyniki badań ? zakładając, że ktoś przechodził je w poniedziałek ? Najbardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz zaprezentowania całej trójki na jednej konferencji
Odpowiedz cytując