Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4126
Stary 24.01.2011, 16:52
Ogólnie sprawa wygląda kiepsko, bo znowu pisałem do klubu na co dostałem odpowiedź, że najpierw mają być Karty Kibica, a dopiero potem karnety... co jeszcze mi napisali? że o KK nie wiedzą nic...
Odpowiedz cytując