Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
4126
24.01.2011, 16:52
Ogólnie sprawa wygląda kiepsko, bo znowu pisałem do klubu na co dostałem odpowiedź, że najpierw mają być Karty Kibica, a dopiero potem karnety... co jeszcze mi napisali? że o KK nie wiedzą nic...
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894