witam ,mam pytanie ,pisze tutaj bo w tym temacie napewno sa gracze BET-AT-HOME ,zalozylem tam kilka dni temu konto ,wplacilem 50zeta ,dostalem 25 bonusu ,obrucilem tymi pieniedzmi kilka razy mialem juz nawet 5 zlotych ,teraz mam 150 ,chcialbym 100 wyplacic ale pokazuje sie taki komunikat ,

Wypłaty w trakcie opracowania 0 PLN Odbiorca .......
Nazwa banku
BIC (SWIFT-Code)
IBAN
Kwota PLN
na jakiej zasadzie i kiedy moge przelac kase na swoje konto?