Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41543
Stary 24.01.2011, 16:01
To wprawdzie o polityce transferowej, ale dyskusja zahaczyła o przydatność Boguskiego. Ja daję mu jeszcze kredyt, myślę sobie wręcz, że w nowej taktyce Maaskanta Boguski może się calkiem nieźle odnaleźć. Bo też technicznie to niestety nie wirtuoz - bardzo kiepskie przyjęcie (a właściwie jego brak), marny strzał, słabe dośrodkowania. Ale wyjście na pozycję, grę bez piłki była u niego na wysokim poziomie, odegranie z pierwszej też lepsze, niż większości naszych graczy - stąd przydatność w "małej grze" przy ofensywnym 4-3-3 powinna być duża. Byle tylko motorycznie wrócił do sprawności.

A'propos Białorusina - wydaje się właśnie, że jest obserwowany pod kątem ewentualnej ciekawej oferty dla Małego (lub Kirma). Temat wyjaśni się do końca tygodnia (koniec okienka na zachodzie)
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez zajacek : 24.01.2011 o godz. 16:02.
Odpowiedz cytując