herkules napisał(a):

czuję, że mamy ofertę z dużego klubu dla Małego.
przecież nie powiemy nie, jak np West Ham wyłoży Ci 3 bańki ?!
|
LOL. Nie wiem skąd wziąłeś ten West Ham ale tam musieliby być niewidomymi, żeby po Małeckiego sięgnąć. Piłkarza, który nie potrafi dośrodkowywać piłki, ani z gry, ani ze stałych fragmentów. Na dodatek, to zawodnik z trudnym charakterem. Osobiście to jest to dla mnie dość spore rozczarowanie w tej rundzie, bo w zasadzie zagrał dobry mecz tylko z Legią.