Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41541
Stary 24.01.2011, 15:55
herkules napisał(a):Wyświetl post
czuję, że mamy ofertę z dużego klubu dla Małego.
przecież nie powiemy nie, jak np West Ham wyłoży Ci 3 bańki ?!
LOL. Nie wiem skąd wziąłeś ten West Ham ale tam musieliby być niewidomymi, żeby po Małeckiego sięgnąć. Piłkarza, który nie potrafi dośrodkowywać piłki, ani z gry, ani ze stałych fragmentów. Na dodatek, to zawodnik z trudnym charakterem. Osobiście to jest to dla mnie dość spore rozczarowanie w tej rundzie, bo w zasadzie zagrał dobry mecz tylko z Legią.
Odpowiedz cytując