|
Co do Riosa i Żurawskiego to można im zarzucać, że nie potrafili zastąpić czy wręcz odciążyć Brożka w strzelaniu bramek. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż gra w środku pola w tamtej rundzie nie wyglądała najlepiej przez co nie było dobrych podań do napastników, a więc sytuacji było jak na lekarstwo. Trzeba tez pamiętać, że dużo bramek jakie Wisła zdobyła były po indywidualnych szarpnięciach Kirma czy Małeckiego lub błysk geniuszu Brożka, ale poza tym nie było płynności w grze.
Myślę, że jak przez ten obóz popracują nad rozegraniem piłki plus przyjdzie Melikson to gra w środku pola się poprawi dzięki czemu ilość klarownych sytuacji podbramkowych się zwiększy i nie będzie do nich trzeba wirtuozów ataku jak Brożek. Jak to już ktoś tutaj pisał jak dobry napastnik nie dostaje piłek to nic nie da rady strzelić, a teoretycznie słabszy może ładować bramę za bramą jak będzie dostawał dobre podania.
|