Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41536
Stary 24.01.2011, 15:37
Rinah napisał(a):Wyświetl post
Jest też Jeleń, inni z ME - i co z tego? To nie o to chdzi.

Rios i Żurawski byli już jesienią. Obaj pokazali, że nie potrafią zastąpić podstawowego napastnika w zdobywaniu bramek. Dlatego nawnością, by nie powiedzieć głupota jest liczenie na to wiosną w wypadku możliwych kłopotów Genkowa.

A samo podjęcie rozmów z tak beznadziejnym i uwikłanym w problem korupcji piłkarzem jak Peskovic uważam za dramat i błąd. To jest koszmarny news. Widać, w każdym okienku musi się u nas pojawić przynajmniej jeden jakiś nowy Beto, czy Ćwielong. Peskovic w żaden sposób nie rokuje dobrze na przyszłość, może jedynie nas sporo kosztować sportowo i finansowo.
Wiemy jak wyglądał okres przygotowawczy w Wiśle latem, nie skreślajmy zawodników, poczekajmy na rundę wiosenną, owszem Żurawski ma już swoje lata, pogodził się z rolą zmiennika ( wchodzi w roli jokera i też drużynie daje jakiś bodziec - patrz Widzew, Zagłębie Lubin) , ale myślę że jak Rios przepracuje okres przygotowawczy to będzie z niego pociecha, jest jednym z lepiej wyszkolonych technicznie graczy w naszej drużynie.

Chłopak na pewno będzie walczył, jeżeli będzie chciał zostać w Wiśle i za pewne dostanie szansę pokazania się na wiosnę.

Na jesieni to prawda nie pokazał zbyt wiele, ale liczę że wiosna będzie lepsza, wstępnie ocenić będzie można po okresie przygotowawczym ( jak tam wypadł, czy Maaskant na niego stawia) a na końcowa oceną przyjdzie czas po całym sezonie.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując