Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41535
Stary 24.01.2011, 15:34
slaskWKSslask napisał(a):Wyświetl post
Macie dużo pomocników- fakt.Ale są to piłkarze q słabej formie.i. Garguła,Małecki,Sobol,Kirm - ktoś miał świetną dyspozycję. na jesień?

Ode mnie tyle- Genkow,Jaliens,Maliksson,Peskovic i białorusin z dzisiejszych newsów gwarantują Wiśle mistrzostwo Polski. Świetni doświadczeni na zachodzie piłkarze. Jaliens to gwiazda jak na Nasze warunki. Reszta wydaje się być kreatywna co w Polsce jest ewenementem.

Peskovic-Palijic-Jaliens-Bunoza-Cikos-Sobolewski-Maliksson-Garguła-Małecki-Rios-Genkow.

I nie ma ch***, aby nie kosić wszystkich w lidze jak leci.
1906% poparcia dla powyższej wypowiedzi Skład taki byłby chyba dobry jednak chyba. Ewentualna zmiana bramkarza może tylko.

Odpowiedz cytując