MCX napisał(a):

Rios, Żurawski.
Kiedyś wyzdrowieje Boguski.
|
Jest też Jeleń, inni z ME - i co z tego? To nie o to chdzi.
Rios i Żurawski byli już jesienią. Obaj pokazali, że nie potrafią zastąpić podstawowego napastnika w zdobywaniu bramek. Dlatego nawnością, by nie powiedzieć głupota jest liczenie na to wiosną w wypadku możliwych kłopotów Genkowa.
A samo podjęcie rozmów z tak beznadziejnym i uwikłanym w problem korupcji piłkarzem jak Peskovic uważam za dramat i błąd. To jest koszmarny news. Widać, w każdym okienku musi się u nas pojawić przynajmniej jeden jakiś nowy Beto, czy Ćwielong. Peskovic w żaden sposób nie rokuje dobrze na przyszłość, może jedynie nas sporo kosztować sportowo i finansowo.