A czego Ty się spodziewałeś po Basałaju i Wilczku, którzy stanowią trzon zarządu. Mnie trochę dziwi ten minimalizm - przerwa letnia jest krótka, gdybyśmy zakwalifikowali się do pucharów - przygotowania będzie trzeba zacząć wcześniej a może się tak zdarzyć że latem pożegnamy 7 zawodników - kolejny raz moim zdanie popełniamy błąd skupiając się na wypełnieniu luk po stratach które ponieśliśmy a nie wybiegamy w przyszłość (latem znów może dojść do rewolucji w defensywie - pamiętacie ostatnią czym się skończyła). Co w klubie dalej robią Łobodziński, Jirsak etc?