Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41529
Stary 24.01.2011, 15:16
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
I dziwic sie czemu Cupial bal sie dawac na transfery skoro takich idiotow w zarzadzie mial i dalej ma jesli ten caly bramkarz co byl na testach przyjdzie do nas #

Jeszcze jak mu dzadza 1,5 roku kontraktu to prawie u nas zarobi na emeryture

Cyrku ciag dalszy
A czego Ty się spodziewałeś po Basałaju i Wilczku, którzy stanowią trzon zarządu. Mnie trochę dziwi ten minimalizm - przerwa letnia jest krótka, gdybyśmy zakwalifikowali się do pucharów - przygotowania będzie trzeba zacząć wcześniej a może się tak zdarzyć że latem pożegnamy 7 zawodników - kolejny raz moim zdanie popełniamy błąd skupiając się na wypełnieniu luk po stratach które ponieśliśmy a nie wybiegamy w przyszłość (latem znów może dojść do rewolucji w defensywie - pamiętacie ostatnią czym się skończyła). Co w klubie dalej robią Łobodziński, Jirsak etc?
Ostatnio edytowane przez Lucas.B : 24.01.2011 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując