Jedna wielka masakra! Niedługo zrobi się kilkanaście stron jęczenia, narzekania, pieprzenia głupot - "A bo nie Polak, a bo nie chrześcijanin, a bo stary, a bo gruby, a bo słaby, a bo nie wiadomo jeszcze co". Weźcie wzgląd na to, że to forum jest najsławniejszym i najbardziej poczytnym forum o Wiśle, a w ciągu 15h stało się męką pańską i drogą krzyżową. Jeden niepewny transfer na 4 bardzo dobre i dobrze rokujące, a fala jęku jaka rozeszła się jest słyszana chyba aż nad morzem. Zarzucacie coś Valcxowi, Basałajowi, Cupiałowi? Ze swoim zorganizowaniem prezentują się 100 razy lepiej niż wy ze swoim płaczem i lamentem prezentowany przez większość. Wstyd.
Pozdrowienia dla normalnych kibiców!
