|
do tej pory oficjalna chwalila sie jak juz mial ktos przyjechac do Krakowa na testy i negocjacje, wiec jesli Peskovic jest juz rzekomo po testach to czemu tego nie oglosili? ja mam cicha nadzieje, ze to bedzie ktos zupelnie inny i ze bedzie mila niespodzianka, bo to czy Peskovic byl umoczony czy nie byl to juz zawsze sie za nim ciagnie i teraz jesli bysmy go zakontraktowali to juz widze jak pisamki prolegijne beda saczyc, ze w Wisle gra gosc z taka niejasna przeszloscia a to wplynie negatywnie na nieskazitelnosc Wisly jesli chodzi o kwestie korupcyjne (od czasow rzadow BC ) i nie byloby to dobre, bo jak zla prasa to trudno bedzie znalezc jakiegos konkretnego sponsora strtegicznego itd.gra nie jest warta swieczki
|