Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2150
Stary 24.01.2011, 14:49
Czemu matrix? Tylko u nas trzyma się zawodników, którzy obciążają budżet i zajmują miejsce w składzie następcom, a później odchodzą oni za friko. Zdecydowanie lepiej odzyskać część kapitału zainwestowanego w takiego piłkarza i odciążyć budżet z jego kontraktu (zakładam, że ponad 500 tys. euro rocznie) niż nic nie robić. Takie działanie to podstawa efektywnego inwestowania, a nasi działacze nie mają opanowanych nawet podstaw zarządzania klubem.

Mieliśmy przykład Vrdoljaka. Przez 3 lata filar Partizana, jego kapitan, a za bańkę oddali go za pocałowaniem ręki.
Odpowiedz cytując