Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41521
Stary 24.01.2011, 14:48
ludzie co Wy piszecie!! jeszcze Boguski nie wyleczył się a już zakładacie że bedzie grał słabo;/ proponuję puknąć się w czoło.. To że tak Boguski ma to zawdzięczamy sztabowi jeszcze za Skorży kiedy baardzo długo leczono go po kontuzji stopy w meczu z Legią. Teraz mamy nieco inny sztab medyczny innego trenera i inne podejście więc z góry nie zakładajcie czegoś co nie jest w ogóle pewne..
Tak samo z Jovanicem kolo zagrał 2 mecze a już go skreślają niech pogra trochę i się dopiero go oceni a nie po 1 meczu z takim podejściem to wy zrujnowalibyście ten klub .

Ps Westeryl to się Ciebie tyczy tak że, bo jakby ludzie postępowali jak Ty, w stosunku do Jovanica, to przykładowo Brożka by nie było już od jakiś 4 lat <jak Pawłowi wtedy nie szło>


Odpowiedz cytując