Markus napisał(a):

|
W szanującym się, profesjonalnym klubie nie daje się kontraktów tak słabym zawodnikom, w dodatku o tak wątpliwej reputacji. To akurat jest po prostu skandal.
|
przepraszam to my go juz podpisaliśmy?
nie wiem skad te emocje, z tego ci widze zawsze klub wydawal komunikaty odnosnie testów medycznych, a z tego co widze wszyscy bazuja na tym co napisal futbol.pl