Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41519
Stary 24.01.2011, 14:38
Markus napisał(a):Wyświetl post
W szanującym się, profesjonalnym klubie nie daje się kontraktów tak słabym zawodnikom, w dodatku o tak wątpliwej reputacji. To akurat jest po prostu skandal.
przepraszam to my go juz podpisaliśmy?
nie wiem skad te emocje, z tego ci widze zawsze klub wydawal komunikaty odnosnie testów medycznych, a z tego co widze wszyscy bazuja na tym co napisal futbol.pl
Odpowiedz cytując