Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17011
Stary 24.01.2011, 14:29
murray napisał(a):Wyświetl post
(...)Byłem w o2 w Londynie i pamiętam, że znajduje się tam sporo kin, sal koncertowych, sklepów i innych takich pierdół. I prawda jest taka, że zysk generuje głównie to.
Oczywiście nie da się w Krakowie postawić takiego obiektu, z takim rozmachem, jednak trzeba pomyśleć o tym, żeby coś działo się tam cały czas(...)
Faktycznie, teraz już chyba się nie da. Bo wcześniej zabrakło władzom miasta jaj, żeby zachęcić odpowiednio inwestorów do wybudowania takiego obiektu wraz z galerią handlową. Na przykład przekazując za darmo grunty pod budowę. I tak, zamiast Plazy, Galerii Kazimierz, Bonarki mogliśmy mieć halę miejską/stadion + galeria.
Odpowiedz cytując