kreseq napisał(a):

Ogolnie czekam az na poczatku lutego zaczna sciagac szrot z kontraktem w lapie i wtedy sie zacznie kabaret
|
Albo nie ściągną nikogo to wtedy to będzie dopiero kabaret
To nie jest typowy DM, bo posiada naprawdę dobre uderzenie z dystansu i przegląd pola.