Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2144
Stary 24.01.2011, 14:19
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Ogolnie czekam az na poczatku lutego zaczna sciagac szrot z kontraktem w lapie i wtedy sie zacznie kabaret
Albo nie ściągną nikogo to wtedy to będzie dopiero kabaret

To nie jest typowy DM, bo posiada naprawdę dobre uderzenie z dystansu i przegląd pola.
Odpowiedz cytując