Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
41510
24.01.2011, 14:19
Jak już naprawdę nie ma nikogo, nie ma już na nic pieniędzy to niech wezmą tego Peskovicia bo jak już pisałem wcześniej, zostanie z samym Jovaniciem to samobójstwo.
westersyl