Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41500
Stary 24.01.2011, 13:43
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Powiem wam że bardzo się ciesze z tych transferów ale mam jedno pytanko. GDZIE DO K........ SĄ POLACY!!!

jeden już jest w Krakowie na badaniach , a jego imię to Moar
Odpowiedz cytując