|
Jedyna szansa, żeby nie zmarnować przyznanych 8 mln. euro i nie dac sobie ich zabrać to zaciągnąąc pożyczkę w banku na brakującą cześć kwoty lub dogadać się z Can-Packiem i zbudować ją własnym kosztem. W przeciwnym wypadku nie dość, że nic nam miasto nie doda to jeszcze zabierze przyznane nam pieniądze na naszą halę.
|