alkoholik napisał(a):

|
Powiem wam że bardzo się ciesze z tych transferów ale mam jedno pytanko. GDZIE DO K........ SĄ POLACY!!!
|
Odpowiedź jest bardzo prosta:
Jeśli chodzi o środkowego obrońcę to nawet do reprezentacji przymierzami są obcokrajowcy ,np. Arboleda czy Hernani więc po prostu nie ma nikogo dobrego wśród Polaków na tą pozycję, silny napastnik - w Polsce od dawna takiego nie ma , rozgrywający - Wojciechowski chce za Mierzejewskiego 5 mln euro więc chyba nic dziwnego że szukamy kogoś takiego zagranicą . Wracając do bramkarza to Sandomierski też jest za drogi . Przypomnę że Wiśle potrzebne są przede wszystkim wzmocnienia a takich Polakami nie zrobimy.
bonawentura napisał(a):

|
Mnie nie obchodzi to, czy są Polacy, czy ich nie ma. To jest Wisła Kraków, a nie reprezentacja Polski.
|
Zwłaszcza że w reprezentacji też już niedługo może grać kilku obcokrajowców z Uwajaj na czele , zresztą jak taki Obraniak nie mówi po Polsku to zastanawiam się czy do niego bardziej pasuje określenie obcokrajowiec czy Polak...