Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41494
Stary 24.01.2011, 13:25
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Powiem wam że bardzo się ciesze z tych transferów ale mam jedno pytanko. GDZIE DO K........ SĄ POLACY!!!
Odpowiedź jest bardzo prosta:
Jeśli chodzi o środkowego obrońcę to nawet do reprezentacji przymierzami są obcokrajowcy ,np. Arboleda czy Hernani więc po prostu nie ma nikogo dobrego wśród Polaków na tą pozycję, silny napastnik - w Polsce od dawna takiego nie ma , rozgrywający - Wojciechowski chce za Mierzejewskiego 5 mln euro więc chyba nic dziwnego że szukamy kogoś takiego zagranicą . Wracając do bramkarza to Sandomierski też jest za drogi . Przypomnę że Wiśle potrzebne są przede wszystkim wzmocnienia a takich Polakami nie zrobimy.

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Mnie nie obchodzi to, czy są Polacy, czy ich nie ma. To jest Wisła Kraków, a nie reprezentacja Polski.
Zwłaszcza że w reprezentacji też już niedługo może grać kilku obcokrajowców z Uwajaj na czele , zresztą jak taki Obraniak nie mówi po Polsku to zastanawiam się czy do niego bardziej pasuje określenie obcokrajowiec czy Polak...
Ostatnio edytowane przez fanfan : 24.01.2011 o godz. 13:28.
Odpowiedz cytując