chopin napisał(a):

|
Własnie dwa lata temu!! a przez ostatnie pół roku nie grał! nie kupuje sie bramkarze bez ogrania... chłop bedzie musiał nadrobić zaległości a poza tym Jovanić sezon temu był najlepszym bramkarzem Serbskiej ligi chyba?
|
Piszesz tak chyba tylko po to żeby coś napisać.. "Nie kupuje się bramkarza bez ogrania..." bo co? bo taką teorię właśnie utworzyłeś. A Real gdy kupował Dudka to był bramkarz "z ograniem"? Wreszcie my gdy kupiliśmy Dolhę to może pamiętasz jak bardzo był ograny w poprzedzającym kupno okresie? A potem miał super rundę u Nas.
Nie pisz bzdur zatem.