Wyświetl pojedynczy post
Seth
Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41489
Stary 24.01.2011, 12:48
chopin napisał(a):Wyświetl post
Własnie dwa lata temu!! a przez ostatnie pół roku nie grał! nie kupuje sie bramkarze bez ogrania... chłop bedzie musiał nadrobić zaległości a poza tym Jovanić sezon temu był najlepszym bramkarzem Serbskiej ligi chyba?
Piszesz tak chyba tylko po to żeby coś napisać.. "Nie kupuje się bramkarza bez ogrania..." bo co? bo taką teorię właśnie utworzyłeś. A Real gdy kupował Dudka to był bramkarz "z ograniem"? Wreszcie my gdy kupiliśmy Dolhę to może pamiętasz jak bardzo był ograny w poprzedzającym kupno okresie? A potem miał super rundę u Nas.
Nie pisz bzdur zatem.
Odpowiedz cytując