Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
Od: 01.2011
Skąd: Łódz
Offline
#
41487
24.01.2011, 12:45
Ale Dudek to uznana marka... Sezon czy dwa wczesniej sam widziałeś co robił w finale LM.
A poza tym real stać na takie coś Nas nie koniecznie..
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
chopin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chopin
Znajdź inne posty napisane przez chopin