chopin napisał(a):

jak można brac bramkarza który przez 6 miesiecy nie grał w piłke mam nadzieje ze to kit z tym peskovicem całym bo to bedzie mega głupota... chłop ma 34 lata i kontrakt na 1.5roku ma dostac:(
|
No popatrz, to w tym Realu to dopiero tępaki

też parę lat temu wzięli rezerwowego bramkarza grubo po trzydziestce. Który w dodatku dwa poprzednie sezony w Liver spędził na ławie (8 meczy ligowych przez dwa lata).
Bardziej niż wiek na Peskovicu ciąży mi jego "przygoda" ze Świtem ;/ Ale dobra - jeśli pozostałe trzy transfery ze strefy medialnej dojrzeja wreszcie realnie to ścierpie i to.