Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41486
Stary 24.01.2011, 12:42
chopin napisał(a):Wyświetl post
jak można brac bramkarza który przez 6 miesiecy nie grał w piłke mam nadzieje ze to kit z tym peskovicem całym bo to bedzie mega głupota... chłop ma 34 lata i kontrakt na 1.5roku ma dostac:(
No popatrz, to w tym Realu to dopiero tępaki też parę lat temu wzięli rezerwowego bramkarza grubo po trzydziestce. Który w dodatku dwa poprzednie sezony w Liver spędził na ławie (8 meczy ligowych przez dwa lata).
Bardziej niż wiek na Peskovicu ciąży mi jego "przygoda" ze Świtem ;/ Ale dobra - jeśli pozostałe trzy transfery ze strefy medialnej dojrzeja wreszcie realnie to ścierpie i to.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując