Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41483
Stary 24.01.2011, 12:31
No cóż - ostatnie doniesienia napawają optymizmem - zarówno Melikson, Genkow jak i Jaeliens bez względu na to czy grali regularnie czy nie na papierze wyglądają na bardzo dobre wzmocnienia- o ile oczywiście podpiszą kontrakty. Dobrze świadczy to również o Valcksie - w tym znaczeniu, że rozgląda się za naprawdę ciekawymi zawodnikami, którzy mogą stanowić wzmocnienia na już, w odniesieniu do terminu kontraktowania - jest trochę gorzej (jakiś tydzień wcześniej załatwienie tych spraw byłoby idealnym rozwiązaniem) ale z drugiej strony nie jest to klasyczna łapanka do jakiej zostaliśmy przyzwyczajeni przez ostatnie kilka lat.
Przydatność tych zawodników do zespołu będziemy mogli ocenić dopiero po ich grze wiosną br. Jeżeli faktycznie wszyscy by wypalili - to jesteśmy na dobrej drodze do odbudowy potęgi. Odbudowy bo w kolejnym oknie transferowym konieczne będzie wyjaśnienie pozycji: Cikosa, Chaveza, Riosa (wypożyczeni) oraz Żurawskiego, Sobolewskiego, Boukhariego, Branco (kończące się kontrakty). Jakby nie było to 7 zawodników szerokiej kadry pierwszego zespołu.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując