|
Pesković nie jest emerytem , bo jak na bramkarza jest wieku dobrym , a tak w ogóle , kto napisał , że jest słaby od razu widać , że wam się w dupach poprzewracało od kilku niezłych transferów , które nie są dopięte na ostatni guzik , więc panowie trochę luzu i będzie super.O mistrza się nie przejmuje tylko o cymbałów , którzy masowo zaczną popełniać samobójstwa jak transfery nie dojdą do celu , a Wisła spadnie do 1-ligi.
|