Myślę, że ewentualne przyjście Dudka, zapewniłoby nam spokój w bramce na jakieś 2 lata. Byłby to idealny czas, żeby wykreować jakiegoś następce (Filip Kurto).
Dudek może i stary ale jary

, co pokazał nawet w tych 45 minutach w meczu LM w Auxerre.
Oczywiście, to tylko takie marzenia. Myślę, że nawet jak wróci do kraju, to kasę sobie zażyczy słuszną, więc pewnie nasi się nie skuszą.