Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord
Offline
#
41473
24.01.2011, 12:12
To nie ma znaczenia, czy on jest dobry, czy słaby, czy stary, czy młody, czy ogór czy marchewka. Za piłkarską korupcję dźwignia mu na ryj i od Wisły daleko!
chester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chester
Odwiedź stronę domową użytkownika chester!
Znajdź inne posty napisane przez chester