Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41472
Stary 24.01.2011, 12:10
Proud napisał(a):Wyświetl post
Co Wy tak płaczecie?


Może Maaskant uznał, że Jovanić jest w stanie z powodzeniem grać w pierwszym składzie, ale potrzebna mu jest rywalizajca.

Dla mnie Pesković to niegłupia opcja jako konkurencja dla Serba i młodego Kurto.

Wiek nie ma takiego znaczenia w przypadku bramkarza.

A może będzie bronił jak w Portugalii? Jak się nie sprawdzi, to odejdzie. Mało finansowo stracimy.
Pozycja bramkarza w tym klubie jest lekceważona od lat, na ligę być może to starczy ale co jeśli Jovanic zagra sobie w siatkówkę, złapie powietrze przykładowo w meczu eliminacyjnym do LM ? Co jeśli Pesković poda piłkę do napastnika ? Kto wie jak potoczyłby się mecz w Atenach gdybyśmy mieli bramkarza który potrafi wypiąstkować piłkę.
A jak czytam że wybrali Peskovica bo jest tani to mnie krew zalewa. Według mnie Zdzichu Kapka macza w tym palce.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 24.01.2011 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując