Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41470
Stary 24.01.2011, 12:06
Co Wy tak płaczecie?


Może Maaskant uznał, że Jovanić jest w stanie z powodzeniem grać w pierwszym składzie, ale potrzebna mu jest rywalizajca.

Dla mnie Pesković to niegłupia opcja jako konkurencja dla Serba i młodego Kurto.

Wiek nie ma takiego znaczenia w przypadku bramkarza.

A może będzie bronił jak w Portugalii? Jak się nie sprawdzi, to odejdzie. Mało finansowo stracimy.
Odpowiedz cytując