|
Co Wy tak płaczecie?
Może Maaskant uznał, że Jovanić jest w stanie z powodzeniem grać w pierwszym składzie, ale potrzebna mu jest rywalizajca.
Dla mnie Pesković to niegłupia opcja jako konkurencja dla Serba i młodego Kurto.
Wiek nie ma takiego znaczenia w przypadku bramkarza.
A może będzie bronił jak w Portugalii? Jak się nie sprawdzi, to odejdzie. Mało finansowo stracimy.
|