Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41469
Stary 24.01.2011, 12:05
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Przyjście jakiegokolwiek bramkarza, czy to będzie Peskovic czy ktoś inny oznacza, że Maaskant za grosz nie ufa Jovanicovi i że na niego stawiał nie będzie.
Czyli jest to - z punktu widzenia sztabu trenerskiego - niewypał transferowy.
Ciekawe czy prawdziwe jest zainteresowanie nim ze strony Twente, o którym wspominał w jednym z wywiadów.
Być może w tej chwili jeszcze byłaby szansa go sprzedać tak, żeby w jakiejś części zminimalizować straty z tego transferu.
Po kolejnej rundzie na ławce cena z pewnością nie urośnie...
A niby dlaczego akurat Jovanicovi? Może za grosz nie ufa Filipowi? Może chce mieć dwóch bramkarzy, których w każdej chwili może wstawić do bramki bez obaw?
W zeszłym tygodniu mówił o Kurto (Kurcie? to sie w ogóle odmienia? ), że jest to utalentowany ale również młody i niedoświadczony bramkarz.
Odpowiedz cytując