flamengista napisał(a):

O jakich transferach piszesz? Bo na razie "jakość transferów" - to odejście Marcelo, Głowy, Diaza, Pawełka i Brożków.
Faktycznie, w takiej sytuacji należałoby się cieszyć z podpisania jakiegokolwiek zawodnika mającego dwie proste nogi i umiejącego biegać. Być może Pesković spełnia te kryteria, choć nie wiem w jakiej jest teraz formie.
Przypominam: na razie Genkow, Melikson i Jaliens są w Krakowie, ale kontraktów nie podpisali. Więc transferów na razie nie ma. Owszem, mamy nadzieję że dojdą do skutku - ale to tylko nadzieja, a wiemy czyją jest ona matką.
|
Na pozór masz rację.
Jak jednak wytłumaczysz fakt, że zarówno oficjalna strona Hapoelu jak i AZ Alkmaar podały informację, że Melikson i Jaliens są naszymi zawodnikami? Co jest bardziej prawdopodbne, obie strony pośpieszyły się z tymi newsami czy to może Wisła mimo podpisania kontraktu czeka z ogloszeniem transferów do momentu uzyskania wyników badań medycznych?
Sądze, że poprzedni pracodawcy wyżej wymienionych piłkarzy wiedzą jaki jest stan zdrowia ich byłych podopiecznych i założyły, że badania przejdą.
Z analogiczną sytuacją mamy do czynienia w sprawie Genkova.
Zważywszy na to wszystko możemy dalej udawać, że sprawa transferów nie jest do końca przesądzona, ale moim zdaniem taka postawa to zwykłe asekuranctwo.
Druga sprawa Peskovic. Jeżeli dla Ciebie bramkarz, który dwa lata temu został wybrany najlepszym zawodnikiem ligi portugalskiej jest za słaby aby być rezerwowym bramkarzem Wisły, to wybacz, ale moim zdaniem masz zbyt wygórowane oczekiwania.